Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mitől romolhat el egy bankkárt...

Mitől romolhat el egy bankkártya? Tudtommal nem volt erős mágnes mellett.

Figyelt kérdés

Október 29-én még tudtam használni (paypass, chip már akkor se ment, de le tudták húzni), ma már egyáltalán nem lehetett használni (a benzinkutas majdnem megölt, mert kp nem volt nálam...), utána az atm is lejárt/rossz kártyát írt ki, amikor próbálgattam.

Pénz van rajta (13000), 2016/9-ig érvényes a kártya. (Erste Visa Electron)


2014. nov. 6. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Egesz pontosan milyen segitsegre szamitasz itt? A BANKODAT hivd, hogy rossz a kartya es gyartsanak ujat. Ez el fog tartani egy ideig, ugyhogy a penzedet ugyis csak a bankfiokban tudod felvenni.


A kartya amugy kb. barmitol tonkremehetett, a leiras alapjan az Oregisten se mondja meg, mitol pusztult meg.

2014. nov. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá erős mágnes, az is elég lehet, ha közvetlenül mellette megszólalt a mobilod. Épp elég mágneses mező az is ahhoz, hogy elszálljon szegény az égi hálózatba, ha olyan kedve van. Gondolj a sok szép időre, amit együtt töltöttetek, aztán a gyászidő letelte után sétálj el a bankba, és csináltass helyette másikat.
2014. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megyek majd újat csináltatni, csak kíváncsi voltam hogy esetleg valaki járt hasonló cipőben (és tudja is mi okozhatta), gondolom a banki alkalmazott kisasszonyok nem értenek hozzá annyira. Vagy nem is érdekli őket.
2014. nov. 6. 21:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kaptál újat, csak elkeveredett? Én már jártam úgy.
2014. nov. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a pénztárcám benne a kártyával és a mobilom a táskám ugyan abban a zsebében van. Rengetegszer csörgött már mellette, de 1x nem volt ilyen problémám.
2014. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A mobiltelefon tokok bizonyos fajtái mágnessel záródnak. Nekem OMV autómosó kártyát nullázott ki a telefontok mágnese.
2016. nov. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!