Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP bank a netbank belépésé...

Az OTP bank a netbank belépésért von le pénzt?

Figyelt kérdés
500 Ft-ot raktam be, mert paypal-t szeretnék csináltatni. Kicsit akadozva megy, de tegnap felnéztem történt-e már tranzakció a paypal felé, de nem. Viszont 2xx (valamennyi) összeg volt rajta. Ma megint megnézem, de 6 Ft van rajta. Nos így most a paypal meg nem tudja megcsinálni mert nincs rajta pénz. Kaptam értesítőt róla. Mert oda 400 Ft kellett volna. Szóval úgy gondolom hogy a netbank vesz le belépésenként. Vagy nem tudom. Esetleg ötletetek van-e?

2014. okt. 31. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát az én ötletem az, hogy megkérdezed az OTP-től.
2014. okt. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a belépésért vett le pénzt. A számlatörténetnél meg tudod nézni, mire vonták le.
2014. okt. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom pont fordítva van, ha nem lépsz be akkor vonnak le, azóta én havi egyszer mindig belépek, és nem tapasztaltam levonást. Viszont amikor nem használtam akkor igen, majd utána nézek, hogy mennyit!
2014. okt. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hétfőn tettem fel a pénzt. Számlatörténetben nincs pénzlevonásról semmi. Csak hogy befizettem 500 Ft-ot. Erre nincs rajta csak 6 Ft. És nem a PayPal volt, mert az meg küldi az üzenetet hogy töltsek fel rá pénzt.
2014. okt. 31. 11:01
 5/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
82%

Van amikor a Paypal a 400Ft levonása mellett zárol 1USD (~230Ft) összeget is. Ha pl 2x próbáltad hozzáadni a kártyádat, akkor 2x zárolja azt az összeget. Ezt a zárolást néhány nap után feloldja a PP (visszakapod a pénzt teljes egészében a számládra). Ez nem a 400Ft levonás, azt csak a Paypalon kapod meg.

A netbank belépés ingyenes.

2014. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor ez lesz az. Rendben, akkor ha visszakapom a pénzt a számlára, akkor majd levonja a 400 utána?
2014. okt. 31. 11:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden bizonnyal már levonta.

Egy ideig nem kerül be a számlatörténetben, hanem előjegyzett kártyaforgalomként látod.

2014. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj jó rendben. Ezt még eléggé tanulni kéne. Milyen jó volt gyereknek lenni. :"D
2014. okt. 31. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!