Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sos! Hogy lehet visszavonni...

Sos! Hogy lehet visszavonni vagy törölni? Sürgős!

Figyelt kérdés
Ebankon keresztül utaltam egy könyv árát.Mivel nem láttam ,hogy átment, utaltam mégegyszer.Utána látom a megbízások kezelésénél, hogy 2x utaltam, de még folyamatban van a megbízás.Rákattintottam, de sehol se látom, hol lehetne törölni, vagy visszavonni.Mit tehetek?
2014. okt. 30. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Már semmit. Boltnak fizettél vagy egyéni eladónak (Vatera, ebay)? Bolttal egyszerűen megoldható, egyéni eladó macerásabb lehet, de végülis visszajár a pénz.
2014. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen Vatera....Pedig azt írják, amíg csak folyamatban van,visszavonható, de nem látok ott semmilyen opciót.

Az az érdekes, hogy még két másikat is utaltam, azoknál rögtön megjelent, hogy teljesítve.csak ez volt talonban, azért gondoltam, hogy még 1x átutalom.

Remélem visszautalja majd.

2014. okt. 30. 18:59
 3/4 anonim válasza:

Hát elvileg már bezártak a bankok és ha most csináltad, akkor még a tranzakciók visszavonhatóak reggelig. Ennyiben szerencséd van, hogy van pár órád még rájönni, hogyan vonhatod vissza.

Kell lennie ilyennek, hogy "Tranzakciók ellenőrzése, jóváhagyása, aláírása". Ott kell lennie ilyennek, hogy "visszavonás"

Milyen netbank ez?

Egyébként Te most mindkétszer elküldted az SMS-ben kapott kódot, amikor utaltál? Nem tűnt fel, hogy kétszer kéri a kódot?

2014. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
telefon felvesz, bankot felhív, ügyintéző megoldja a problémád.
2014. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!