Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha automatából veszek fel...

Ha automatából veszek fel pénzt, az nem számít pénzfelvételnek?

Figyelt kérdés

Már totál idegeimre mennek a postások, valahányszor megyek levelet feladni, vagy csekkeket befizetni, mindig szólnak, hogy ha kártyával fizetek az pénzfelvételnek számít. Ezt én is tudom, de mi fenéért kell ezért engem bacogatni.

Én úgy gondolom, hogy ha elmegyek az automatához, akkor is ki kell fizetnem a pénzfelvétel díját, akkor nem mindegy a postásnak??? Vagy tévedek?



2014. okt. 16. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A postásnak tök mindegy, neked nem, mert a postai készpénzfelvétel POS terminálról jóval drágább.

Saját automatából alapból olcsóbb, most meg ugye ha nyilatkozol, akkor havi 2-szer 150 ezerig ingyen vehetsz fel bármelyikből.

De úgy látszik, te is teljesen tájékozatlan vagy, aztán pár hónap múlva meg itt vered a nyálad, hogy a szemét bank mindenféle rejtett költséggel lehúz téged.

2014. okt. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem szoktam "verni a nyálam" kikérem magamnak! Sőt a banki terhek miatt se szoktam nyavalyogni. Ha valami szolgáltatás díját sokallok, akkor azt lemondom és kész.


Mi az pos terminál?

2014. okt. 16. 14:37
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

"Mi az pos terminál?"



ez most komoly?

2014. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ez az:


[link]

2014. okt. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szoktam "verni a nyálam" kikérem magamnak!"


Pedig pont azt teszed ezzel a kérdéssel...

2014. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A postás nem tudja hogy te tudod-e vagy sem. És ha meg nem mondja, akkor rá lehet fogni hogy miatta vettél le pénzért kápét az egyenlegedről.
2014. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt én is tudom, de mi fenéért kell ezért engem bacogatni. "


O se jo kedvebol mondogatja elhiheted. Azert kell teged bacogtatnia, mert ha nem mondja, es ne adj isten ezt egy ellenor/vezeto eszreveszi, csunya buntetest kap erte. Masreszt nincs a homlokara irva senkinek, hogy ki tudja es ki nem... ez a szabaly, ennyire egyszeru. Egyebkent a postasnak total mindegy, de rajtad kivul vannak jo paran, akik nem tudjak hogy a postan minek minosul a kartyahasznalat.

2014. okt. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!