Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha veszek fel OTP-nél személyi...

Ha veszek fel OTP-nél személyi kölcsönt, azt akkor bármire felhasználhatom?

Figyelt kérdés

[link]

Egy ilyen kellene nekem és autóvásátlás után kell átírásra, műszakira, regadóra, biztosításra meg nagyszervízre. Arra lehet felvenni?

Az autó ára megvan, de sajnos tovább nem várhatok az autóvásárlással és ezért gondoltam, hogy felvennék 200ezer Ft-ot. Ilyenre lehet?


2014. okt. 14. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel szabadfelhasználású arra költöd amire akarod.
2014. okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, de mintha régebben olvastam volna, hogy van azért valamilyen megkötés, hogy nem lehet bármire költeni.

És ha mondjuk az autó vételárába egy 50ezer forintot abból fizetek, abba beleköthetnek? Vagy semmit nem kell a bank felé igazolnom, hogy mire költöm a pénzt?

Jó lenne olyan tapasztalata is, aki már vett fel személyi kölcsönt.

2014. okt. 14. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, szabad felhasználású, tehát SZABADON FELHASZNÁLHATOD.


És tankolni providentből fogod??????


Régi elcsépelt szöveg, de igaz: ha a kezdetekre sincs pénzed, akkor ne vegyél autót!!! Vagy vegyél olcsóbbat!

2014. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ember... Mar az auto atirasara meg az elso szervizere sincs penzed, hogy a jo eletbe' fogod fenntartani? Az elso tankolas taccsra vag. Mi van, ha az elso szerviz nem 200, hanem 250? Veszel fol meg hiteleket? Iskolapeldaja vagy annak, hogy kinek nem szabad soha, semmilyen hitelt felvenni.


A szemelyi hitelnel talan csak a hitelkartya dragabb a maga 45%-os kamataval, nagyon gondold vegig mit csinalsz, mert fel ev mulva jossz vissza sirni, hogy se penz, se auto, se lakas, mert a bank vegrehajtast kert a hiteledre.

2014. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a "hasznos" válaszokat...

Van pénzem és fix keresetem is, és még az volt a terv, hogy 2-3 hónapig várok a kocsivásárlással, csak munkakör változás miatt kell a kocsi, ezért gondoltam egy kis banki segítségre. De örülök, hogy a bankszámlámra láttok. Inkább egy kis kölcsön, mint olyan kocsit vegyek, ami nem is tetszik és megbízhatatlanabb is. Azt hittem, hogy itt értelmes választ kapok, de látom hogy nem. Inkább törlöm is a kérdést a listámból, ti meg legyetek boldogok, hogy jót okoskodhattatok nekem. Elég sokan vesznek teljes kocsit hitelre, nem csak egy kicsit tesznek az árába belőle... Ők is providentből tankolják, meg itt sírnak? Olyan is van, de az emberek kis százaléka...

2014. okt. 14. 19:38
 6/6 anonim ***** válasza:

"csak munkakör változás miatt kell a kocsi"


Jobb munkahelyeken adnak kocsit, ha kell a munkához...


De amúgy azt csinálsz, amit akarsz.

2014. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!