Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Rátehetik a lakásra kezüket?...

Rátehetik a lakásra kezüket? Kérlek írjatok

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon nagyon szükségem van a válaszaitokra! Otthon élek szüleimmel és hugommal! Van egy 27 éves báttyám, aki már nem él velünk albérletbe költözött! Egy autó vásárlást bebukott a részleteit nem fizeti! Így adóssága az 1 milliót meghaladja a minap érkezett egy levél, amiből ezr megrudtuk! Szüleim nagyon ki vannak idegileg! Édesapám iszonyatodan fél, hogy a háza ami élete munkája elveszik báttyám link élete miatt! Megtehetik, hogy rajtunk verik le? Teszvétrm albétletben lakik, azonban leveleit ide küldik! Kérlek írjatok!

2014. okt. 10. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha a bebukott hitel nem a ház tulajdonosának a nevén van, és ő nem is kezes, a ház biztonságban van.
2014. okt. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A hibákért elnézést!telefonról írok! A laptomon szervízben! Tudom ez senkit nem érdekel! De nem vagyok ökör és analfabéta sem! Közben én okvasom a törvényr iszabályokat! Szükségem van egy kis infóra, amivel a elen ideji stresszt kicsit enyhíteni tudom!
2014. okt. 10. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:

ahogy az első írta, ha nem a bátyád nevén van a ház és nem vagytok a szerződésben kezesek akkor a banknak semmi köze a házatokhoz...

valszeg csak levelezési címnek volt megadva a címetek ezért oda küldték a levelet

2014. okt. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm !
2014. okt. 10. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
Ha viszont oda van bejelentve, akkor jó lenne ha kijelentkezne onnan, hogy ingó végrehajtás esetén se kelljen magyarázkodni.
2014. okt. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!