Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Más is járt már így a Paypal-lal?

Más is járt már így a Paypal-lal?

Figyelt kérdés

Eddig semmi baj nem volt, tökéletesen működött, többször is használtam az elmúlt években, csak vásárlásra. Már napok óta kinlódok, egyszerüen nem tudok vásárolni. A vásárlásnál a szokásos pay-pal oldal az e-mail címemmel megjelenik, de ha beírom a jelszavamat, akkor mindíg egy olyan oldal jön be, ahol új jelszavat kér és a hozzá tartozó emlékeztető kérdéseket. Már többször kitöltöttem, meg a többi kérdésre is válaszoltam, (van-e új bankártyaszám, email cím, vagy a régieket választom), de miután befejezem, minden kezdődik előröl. Tehát ismét próbálok vásárolni, de az előzöleg megadott jelszóra nem is reagál, vagyis figyelmeztet, hogy nem megfelelő, csak a régi jelszóval lép be, de ismét jelszóváltoztatást kér.......

Valószinűleg én nézek el valamit, de nem tudom, hogy mit és már nagyon kellene használnom. Az email címemre sem érkezik a paypaltól semmi, miszerint változtatás történt volna a számlámon. Már próbáltam több féle jelszót is, de semmi.

Ha valaki járt már így, kérem segítsen.


2014. okt. 9. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
nyomj egy print screent és linkeld ide be!
2014. okt. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha nem vasarolsz, csak megnyitod a Paypal oldalt be tudsz jelentkezni????
2014. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!