Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Él még az Erste számlám?

Él még az Erste számlám?

Figyelt kérdés

2010-ben nyitottam a szamlat, 2.5 evig hasznaltam, van toluk egy bankkartam ami 2015 februarig ervenyes. Levelet meg sosem kaptam, szamlakivonatot az aktiv idoszakomban havonta kuldozgettek emailben,de amiota nem hasznalom (kb 2012) azota mar csak januarban jon egy kivonat. SOT(!) 2013 januarjaban jott az utolso,azaz mar lassan 2 eve semmi hir feloluk.


Anno valami diak csomagot hoztam letre,azota gondolom megszunt,most fogalmam sincs,hogy hova tettek at,az emailben kapott szamlakivonatomat pedig nem tudom megnyitni,mivel ugyfelazonosito kell hozza,amit szinten nem tudok.



2014. szept. 28. 03:21
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

Elvileg él, de a legegyszerűbb ha bemész személyi lakcímmel az első fiókjukba és megkérdezed mi van. Ha szerencséd van akkor nem fogsz ki egy autista ostoba alkalmazottat. Kerüld el az Erste váci út 33 fiókot mert ott igazi barom agyatlan alkalmazottak vannak.


Olyan átlag 20 az IQ-ja az ottani alkalmazottaknak.

2014. szept. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Elég kellemetlen meglepetés is érhet, mivel a diákszámla azóta megszűnt, és szinte biztos valami fizetős csomagba tettek át, aminek számlázták a havi díját. Ez ugye több ezer forint lehet. Csak úgy magától nem szűnik meg számla, neked kell kezdeményezni.

Mindenképp menj be, és érdeklődj.

2014. szept. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A diákszámla nem szűnt meg, csak már nem értékesítik. Azaz aki régen diákszámlát nyitott, annak most is az van és még mindig ingyenes a számlavezetése és a bankkártya is az. (Lásd hirdetmény.) A díjait tekintve szerintem jobb, akármelyik bank jelenleg értékesített számlacsomagja, így ajánlom, hogy amíg így van, ne szüntesd meg.
2014. szept. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!