Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha én csak társkártyás vagyok,...

Ha én csak társkártyás vagyok, akkor én kérhetem azt hogy ne legyek társkártyás?

Figyelt kérdés
A családban van ilyen és én nem tudom, hogy melyik fél kötötte a szerződést, és melyik fél a társkártyás. Az egyik fél szerette volna megszüntetni a közös számlát. A másik fél mínuszban van. Most ki kell fizetnie a másik tartozását, hogy meg lehessen szüntetni a számlát? Ha kifizetné a számlán lévő tartozást, akkor ő onnan kiléphet, vagy akkor is kell a másik szerződő is?
2010. jan. 20. 11:08
 1/1 anonim válasza:
a tartozás rendezését követően személyesen meg kellene keresni a finanszírozó pénzintézetet és lemondani a társkártyás szerződést. Ezt ketten tudjátok megtenni a főkártyással.
2010. jan. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!