Villjoe kérdése:

Bank, Paypal utalás?

Figyelt kérdés
Üdv! Utaltam egy bizonyos bankszámláról pénzt elvileg a paypal számlámra.Az lenne a kérdésem mi a menet a pénz átvételnek, kapok egy emalit vagy ilyesmi? Mert a bankban nem voltak képesek érthetően elmagyarázni.. válaszaitokat előre is köszönöm

2014. szept. 9. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a kérdésed, hogy milyen pénzt akarsz átvenni. Ha utaltál a Paypal számládra, akkor 2-3 napon belül jóváírják a Paypal számlán, amiről e-mail értesítést fogsz kapni.
2014. szept. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
értem csakhogy idestova három hete lett elutalva a pénz és a mai napig sem email se pénz szóval kezdek aggódni.. Voltam már bent a bankban is de ott valami azonosító kódot emlegettek de azt hol kapom meg?Fogalmam sincs, hogy működik ez ezért lehet értelmetlen na kérdés.
2014. szept. 9. 20:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Bizonyos bankszámláról? A te paypalodra csak a saját bankszámládról utalhatsz, máséról nem. Paypalon le is van írva. Ha nem saját számládról utaltad akkor annak a pénznek annyi, ha szerencséd van a paypal visszautalja majd idővel.
2014. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Illetva közleményben megadtad a kódot?
2014. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem nem adtam meg a kódot.. (milyen kódot kell megadni?!?) de egyébként saját számláról utaltam akkor ezzel lehet a gond? Kérdezték, mit írjon a közleménybe de mivel nem értek hozzá nem is írattam semmit mert nem tudtam, hogy kell. A paypal oldala pedig angol és az én angol tudásom sajnos nem elég ehhez..
2014. szept. 10. 14:49
 6/11 A kérdező kommentje:
Mármint akkor a kóddal lesz a gáz? és ha nem tudok ezzel mit csinálni a paypaltól nem lehet kérni valami igazolást? amivel visszakaphatom a pénzt?
2014. szept. 10. 14:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, a kód hiánya a probléma.

Az utalási adatolnák volt a kódod, azt kellett volna megadni. Keress valakit aki tud angolul, mert írni kell nekik. Ha nem írtok, előbb-utóbb költség levonása után visszaküldik a pénzt.

2014. szept. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ végre valaki el tudta magyarázni ;) elvileg van olyan ismerős akivel meg tudom írni az e-mailt szóval remélhetőleg a pénz meg lesz és akkor ha szeretnék utalni ezt a Transfer ID-t kell a közleménybe írni? és akkor ebből tudják meg, hogy kinek a profiljára kell jóváírni ha jól értem?
2014. szept. 10. 22:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Így van!
2014. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Remek köszönöm szépen ! ;)
2014. szept. 11. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!