1 millió forintra lenne szükségünk, de mindenhol belénk kötnek, pedig nem vagyunk BAR-osok, és minden jó. Hol tudnánk gyorsan, könnyen kölcsönt kapni?

Figyelt kérdés
Olyan kölcsön kellene ami gyorsan megvan,nincs sok feltétel,és hamar megkapjuk a pénzt is.
2008. aug. 8. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt például körülnézhetsz, de ezen kívül is van egy csomó hitel-összehasonlító oldal:

[link]

2008. aug. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem akarlak elkeseríteni, de ha "belétek kötöttek" akkor nem lehet "minden jó". Bármelyik bank szívesen ad kölcsönt ha hitelképesek vagytok. Ebben nincs különbség. Az elvárásokban sem igazán. Ha a bank nagyobb kockázatot vállal pl nem köti ingatlanfedezethez a kölcsönt akkor magasabb lesz a kamat és egyéb módon fogja bebiztosítani magát a bank.

Amit te szeretnél az az én átiratomban a "pénz akarok puszira". (ne legyen feltétele, gyors legyen) Ilyen bank pedig nincs.

A leggyorsabb a személyi kölcsön. Magas kamattal és a fizetésedhez mérten maximalizált felső határral.

A reklámoknak ne dőlj be. Annak nagy része a gyakorlatban eltér a reklámban ábrázolt ideális helyzettől.

2008. aug. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Cetelem bank, ha már esetleg volt náluk áruhiteletek és azt rendesen fizettétek akkor lehet hogy könnyebben megadja. Meg ott tényleg fix a törlesztő. Bár most néztem a honlapon hogy mostmár náluk is van devizahitel és azt reklámozzák is.

Vagy még azt tudom ajánlani, hogy annál a banknál próbálkozzatok ahol a folyószámlátok van, hátha az könnyebben ad.

Meg valahogy próbáljátok megtudni hogy mi lehet az ok. Bár ilyet nem adnak ki bankok.

Hallottam már olyat hogy valamelyik családtag miatt volt gond. Persze nem a bank mondta hanem mi addig gondolkodtunk míg erre jutottunk.

Én jártam már úgy hogy fel akartam venni egy személyi kölcsönt a fizetésemhez képest nem volt sok a törlesztő, ezt az ügyintéző is megerősítette, mégis valamiért nem fogadták el.

Máshol meg igen.

Az is lehet hogy kevés a fizetésetek az egymillióhoz a bank szerint. Vagy ha van gyerek az is kockázati tényező.

Kevesebb nem lenne elég? Vagy esetleg hitelkártya mellé egy másik banknál. Persze ez nem éppen szép, de biztos másnak is előfordult már ilyen. Meg nagyon fontos, hogy tényleg csak annyi legyen a törlesztőtök amit tutira tudtok fizetni és marad is, mert különben elúsztok.

Vagy még egy ötletem hogy ha van vmi amire rá tudjátok tenni, ház, garázs, kocsi stb. Arra könnyebben adnak, mert hát azért csak jobban bebiztosítják magukat.

Sok sikert!

Írd majd meg hogy mi lett!1

2008. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kölcsönt vehettek fel jövedelemalapon, ha jó a fizetésetek, személyi kölcsön formájában, tehát ingatlanfedezet nélkül. Ha csak minimálbéred van, akkor vehetsz fel jelzáloghitelt, fedezetalapon, minimálbérrel. Ha minimálbéred sincs, akkor pedig tiszta fedezet alapú szabadfelhasználású kölcsönt is fel lehet venni. Ekkor csak az ingatlan HB értéke a mérvadó. Semmi más.

Ha írsz privát, akkor részletesebben is el tudom magyarázni, esetleg tippeket is tudok adni.

2008. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ha minimálbéred sincs, akkor pedig tiszta fedezet alapú szabadfelhasználású kölcsönt is fel lehet venni. Ekkor csak az ingatlan HB értéke a mérvadó. Semmi más. "


Gondolom ezt a mai világban elfelejthetem?

2013. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!