Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol találom a paypal számlaszá...

Hol találom a paypal számlaszámom?

Figyelt kérdés
Nem akarok belevonni bankszámlát. Holnap szeretném feltölteni postán. Elvileg így is megoldható, de miután beregisztráltam nem kaptam számlaszámot.

2014. aug. 19. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Top up alatt vannak az utalási adatok (számlaszám stb.)
2014. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Holnap aliga mész postára, egyébként nem hiszem, hogy működőképes megoldás a posta. Akkor már inkább Unicredit bankfiókban fizetném be, úgy olvastam azt talán elfogadja a Paypal, bár hivatalosan csak saját bankszámláról lehetne utalni.
2014. aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szlovákiai magyar vagyok és nem városi. Ezzel valaszoltam 2 kerdesre.:-D
2014. aug. 20. 00:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem akarok belevonni bankszámlát. - pedig az a legegyszerubb es legbiztonsagosabb es leggyorsabb megoldas.

Megadod a bankszamla/bankkartya adatokat es a Paypal benyul es mindig CSAK ANNYIT vesz le amennyit te a vasarlasokkor engedelyezel. Nem lesz olyan,hogy hoppa veletlenul eltunt egy ezres...

eBayes es egyeb online vasarlasokra a legbiztonsagosabb megoldas jelenleg a Paypal.

12 eve hasznalom, azota mar egy masik kontinensre is koltoztem. Soha semmi gondom nem volt vele.

2014. aug. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bankszámla helyett bankkártyát akartam írni.:-) És egyébként amit a kedves első válaszoló írt nem jött be, mert a top up alatt nem a paypal számlaszámát mutatja, hanem átirányítani egy otp weboldalra amin kér tőlem pid kódot és jelszót. Fogalmam sincs hogy milyen jelszót kéne oda beirnom és hogy mi az a pid...
2014. aug. 22. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon benéztél, mert valóban a Top Up alatt vannak az utalási adatok.
2014. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ezt kéne látnod a top up menü alatt:

[link]


(Bár lehetséges, hogy azért nem látod ezt, mert nincs csatlakoztatva még bankszámla. Egyébként ha a bankszámlát csatlakoztatsz, semmi bajod sem lesz, ekkor még a kártya adataidat sem kell megadni)

2014. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hol találom a pid számot?
2014. aug. 22. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!