Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tegnap lekerdeztem telefonról...

Tegnap lekerdeztem telefonról az egyenlegem bankkartyáról es 1-es helyett a 0at nyomtam meg véletlenül, és letilottam a kártyámat?!?

Figyelt kérdés
visszaállitani nem tudom telefonról mery aktivalás menu nincsen. Valakivel tortént ilyen? Hogy oldotta meg?
2014. júl. 31. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Besétálsz a bankba, viszed a kártyád meg a szemelyid es máris feloldják a korlátozást.
2014. júl. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ok, de ez tok ki,aszas, letiltani egy gombnyomas, feloldani meg fél nap
2014. júl. 31. 07:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van, mert a letiltásra gyorsan van szükség, érted?

Ha ellopják a kártyádat, akkor azonnal kell tudnod tiltani, hogy ne tudják használni.


Sajnos a saját hülyeséged ellen nem fog megvédeni senki, ne nyomkodjál összevissza, ha pénzügyeket intézel!

2014. júl. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

értem, nem is kell megvédenie senkinek és írtam hogy véletlen volt...

minek kell negatívoskodni?? ez a f,asz mentalitás ami ebbe a sz,ar országba megy, hányinger

2014. aug. 1. 09:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!