Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ezt hogyan tudnám meglépni?...

Ezt hogyan tudnám meglépni? (hitelt felvenni, majd lelépni az euból) (fiktív kérdés)

Figyelt kérdés

Felvennék magasabb összegű hitelt (egyenlőre még nincs munkám, de ha ez a feltétel, elintézhetem és dolgozhatok pár hónapot) tehát milliós nagyságrendű hitelt vennék fel, majd a következő dolgom az lenne, hogy átteszem az összeget külföldi számlára, majd vásárolnék egy tengerentúli repülőjegyet.


Ott természetesen mindent megtennék azért, hogy megkapjam az állampolgárságot (párommal együtt)


Ötletek?

Kritikát nem nagyon szeretnék hallani. Élhetetlen az ország. Mocskos féreg mindenki. Pont.

.


2014. júl. 22. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:

pl melyik országra gondoltál ahonnan nem adnak ki, de élhetőbb mint MO és még állampolgárságot is kapsz?


Plusz azt ugye tudod, hogy tengerentúlra fél milla körül van gyakran egy repjegy. Van, hogy drágább.

2014. júl. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele. Hiteltartozás miatt nem adnak ki senkit sehova szerintem. Ez nem komoly bűncselekmény.
2014. júl. 22. 18:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Ausztráliára gondoltam.
2014. júl. 22. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Elsősorban arra gondoltam, hogy el tudnak érni, ha nehezebben is.


Kicsit szerencséd van. Ausztráliba találtam kb 300e Ft-ért repjegyet.

Ha felveszel 1millát, akkor marad 700. Új életet kezdeni egy teljesen új országban nem egyszerű, főleg, hogy Ausztrália drága hely. Tesóm kiutazott régebben, és átköltözött Új-Zéland-ra, mivel nagyon drága volt.

2014. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!