Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van-e valakinek K&H e-bankban...

Van-e valakinek K&H e-bankban Befektetési szolgáltatása, mik a kondíciói?

Figyelt kérdés

Ha a K&H e-bankban a befektetések menüre rámegyek, ezt kapom:


"Kedves Ügyfelünk!


A Befektetés menüpontban Ön lekérdezheti értékpapírszámlái, illetve az értékpapírszámla melletti pénzszámlái egyenlegét, a számlákon végrehajtott tranzakcióit, valamint megbízásokat adhat befektetési jegyekre, állampapírokra és tőzsdei műveletekre.

Amennyiben Ön érdeklődik ezen szolgáltatásunk iránt, kérjük fáradjon be bármely bankfiókunkba a használathoz szükséges rendelkezés megadása és aláírása érdekében.

Ha már rendelkezik értékpapír számlával a rendelkezést megteheti telefonon is a K&H TeleCenter ((06 1/20/30/70) 335 3355) felhívásával. "


A weboldalukon a hirdetményeket böngészve nem találok semmit sem az értékpapírszámlákkal kapcsolatban, sem a "Természetes személyek számláira, betéteire, pénztári tranzakcióira vonatkozó hirdetményben", sem a "Befektetési szolgáltatások hirdetménye" hirdetményben. Pedig jó lenne tudni, hogy mennyibe kerül egy értékpapírszámla számlavezetése, nyilván nem kezdenék bele, hogyha havi tízezreket lehúznak az emberről.


2014. júl. 8. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem van, de üres, á állampapírt veszek a megtakarításomon. banki betéti kamat felejtős
2014. júl. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj be egy KH bankfiókba, ott kapod meg a legteljeskörűbb felvilágosítást. Ez tapasztalat, én is KH ügyfél vagyok.
2014. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!