Ilyenkor tényleg nincs átfutási idő?
Figyelt kérdés
Ha valaki személyesen bemegy a bankomba és úgy fizet be a számlámra az tényleg rögtön megjelenik a számlámon?2010. jan. 5. 16:11
2/2 A kérdező kommentje:
És akkor az sms-t is kiküldenék rögtön igaz? A bejövő pénzekről kapok sms-t és állítja, hogy befizette, még tegnap, de nekem nem jött semmi értesítés.
2010. jan. 5. 19:20
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!