Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek érdemes az OTP-nél...

Szerintetek érdemes az OTP-nél Junior bankszámlát nyitni?

Figyelt kérdés
Diák munkához kell a bankszámla és emiatt érdekelne,

2014. jún. 28. 15:11
 1/7 anonim válasza:
54%
Ha diákmunkához kell, teljesen megfelel és jó lesz :)
2014. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert nekem nagyon szimpatikus az otp junior csomag,csak sok ember nagyon leszólja,hogy ilyen meg olyan rossz.
2014. jún. 28. 18:09
 3/7 A kérdező kommentje:
Kell hozzá a szülő vagy csak odamegyek,azt mondom,hogy szeretnék ilyen számlát nyitni.Az iratok persze nálam lesznek.
2014. jún. 28. 18:11
 4/7 A kérdező kommentje:
És elmúltam 18.
2014. jún. 28. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha elmúltál 18 éves, akkor nem kell szülő, te meg tudod nyitni. Személyi igazolvány és lakcímkártya kell.

(Megjegyzés: diákmunkához fog kelleni az adóazonosító jeled is. Ha még nincs adóigazolványod, amin ez a szám szerepel, akkor menj be a NAV-hoz.)

Ha csak arra kell, hogy arra jöjjön a fizetés és aztán felvedd, tökéletes. Az átutalás elég drága és a banki ügyintézők sem túl naprakészek bizonyos dolgokban (vagy szándékosan néznek néha hülyének, nem tudom). Legalábbis nekem ez a tapasztalatom az OTPről.

2014. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És ha neten csinálom,akkor kb. mennyi idő múlva vehetem át?

MEg szerintetek melyik bankárty lenne az ideális?

2014. jún. 28. 21:20
 7/7 anonim válasza:

Nekem kb az igényléstől számított 10 munkanapon belül volt meg.

Kártyából én azt a "legegyszerűbbet" csináltattam, azt a fehér alapon narancssárgás mintásat. PayPass is van rajta, szóal nekem tökéletesen megfelel.

Az egyedüli amit nem szeretek az OTP-ben, azok az utalási díjak. Külső bankba 540 Ft, OTP-n belül nem tudom.

De ha utalni sem akarsz, csak boltban fizetni vele, meg felvenni róla a lóvét, akkor tökéletesen megfelel :)

2014. jún. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!