Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A trader programban letéti...

A trader programban letéti felhívás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam a plus500 demo programot amiben csúnya buktákat produkál a letéti felhívás.


Ez ellen mit lehet tenni?


Én - mivel demo és nincs valós tét - mindig belerakom az összes pénzt valamibe, és a görbéről próbálom kitalálni le vagy fel fog menni.



Beállítok egy nyereségi árfolyamot ahol el akarom majd adni amit vettem, mondjuk olajat vagy aranyat. Na de mindig bejön ez a gyökér letéti felhívás és miatta elbukom az az összeget, ahol a tőke már nem elég. Nem várja ki nekem amíg az árfolyamot eléri.



Tehát veszek aranyat unciáját 1200usd-ért, beállítom adja el ha az árfolyam 1211usd lesz, na de közben elkezd lemenni mondjuk 10 percig 1190-re, majd vissza fel megy és el is éri az 1211 usd-t, de addigra már a program letéti felhívással keresztbe tesz nekem.



Ez azért van mert túl sok pénzt rakok bele? vagy miért? és mit lehet tenni?



#veszteség #tőzsde #letéti felhívás
2014. jún. 25. 00:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell a teljes tőkeáttételt kihasználni.
2014. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!