Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 100. 000 forintnak ha beteszed...

100. 000 forintnak ha beteszed a bankba 2012 ben februarban, ma mennyi lenne az erteke kb? reszletek lent

Figyelt kérdés
Szoval kolcsonkertem 100.000 forintot 2012 fevbruarban. hogy fel ev mulva visszaadom. nem jott ossze. azota nincs olyan nap, hogy ne gondoltam volna ra, hogy hogy oldjam meg a gondot, viszont a szerencse rammosolygott most, es bar masfel evvel kesobb most vissza tudom adni. Viszont nem szeretnem csak a kolcsont visszaadni ugy adnam vissza mintha bankba tette volna az illeto a penzt, ezert szeretnek tanacsot kerni, hogy hogy szamoljam ki mennyi lenne ma az az osszeg. ( a 100.000 csak jelkepesen ertelmezendo, ennel joval tobb, de kerek szam igy ebbol en mar ki tudnek indulni)

2014. máj. 30. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Évi 4%-os kamattal, inflációt nem számolva 2 év alatt kb 108.000 forintra hízott volna az összeg.
2014. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom, es azt lehet tudni, hogy mi a keplet ami alapjan szamolni lehet? gondolom ilyen website nincs, :)
2014. máj. 30. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez banktól függ, nincs rá általános képlet, viszont vannak ilyen oldalak.


pl:

[link]

2014. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon kosoznom tenyleg
2014. máj. 30. 14:16
 5/5 RTMHUN válasza:

Jelenértékszámítás, diszkontálás


[link]


A felső mezőt üresen hagyod, a többi

12

5

100000

2017. jún. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!