Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Internet kártya, új dombor...

Internet kártya, új dombor nyomott kártya melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Van egy erste kártyánk (apukámé) amire árvasági, és családi jön..Így elég nagy a pénz forgás..Én főként ebayen szeretnék vásárolni, de apám nem tartja biztonságosnak (amit meg értek) és nem szeretne még egy kártyát (plusz kiadások miatt).. én még kiskorú vagyok, és apa mindig halogatja ezt a témát..Melyik érné meg jobban és miért? vagy esetleg más megoldás? nem tudom befolyásolja-e de ebayen is elég sokat vásárolnék, havonta egy 10-15e biztosan

2014. máj. 27. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha alapvetően ez a baj, hogy nem tartja biztonságosnak, akkor az "új, dombor nyomott kártya" (ugyan ahhoz a számlához) megoldás nem játszik, mivel semmi különbség nem lenne a mostanihoz képest.

Internetkártya jó alternatíva lehet, vagy ha 14 éves elmúltál, akkor egy saját bankszámla, saját kártyával.

(Egyébként nem csak a dombornyomott a jó.)

2014. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!