Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egyetemista milyen bankban...

Egyetemista milyen bankban nyisson számlát?

Figyelt kérdés

Most költöznék egyetem miatt Budapestre, de még nincs bankszámlám. Melyik bankot válasszam szerintetek és miért?

Bármilyen tippet elfogadok. Köszönöm szépen!



2014. máj. 18. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

A legolcsóbbat.

(Kalkulátort találsz itt: [link] )

2014. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem az otp jött ki elsőnek, de azt ne válaszd ha jót akarsz magadnak. No azért ennyire nem durva, személyes tapasztalatom nincs, de elég sok rosszat hallottam róla.


Én személy szerint erstét ajánlom/ismerem/tudom hogy jó, ott vagyok, király minden. Havi kb 300 forintot ki lehet birni. Ingyen netbank/telebank, bankártya... minden amiért amugy fizetni kellene. 26 éves korig lehet diákszámlád, utána váltasz másikra ha nem tetszik az erste (mert a nem diákszámlá elég költséges ott).


A sulim az FHB-nál bankol, és a tandijakból összejövő kb 3 milliárd abba a bankba kerül utalásra, szóval ott is elég jók lehetnek a feltételek, azt már nem tudom diákok számára mennyire kedvező, de megéri annál a banknál számlát nyitni ahova irányit a sulid (ugy biztos lesznke kedvezmények)


(u.i. nekem már volt az ersténél, azért nem csináltam az fhb-nál)

2014. máj. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!