Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kapott már valaki összegzett...

Kapott már valaki összegzett elszámolást? Ezt akkor kapja valaki ha mínuszban van a számlája. Mi áll benne?

Figyelt kérdés
Ha írják az sms t hogy feladták hány nap múlva érkezik meg?
2009. dec. 28. 09:48
 1/8 A kérdező kommentje:
OTP banknál vagyok
2009. dec. 28. 09:49
 2/8 anonim ***** válasza:

Ma kaptam, ez áll benne:

"Számla összegzett elszámolás feladása: -519 HUF; egy: -.....HUF; OTP direkt."

2009. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
köszönöm de én nem az sms esre vagyok kíváncsi hanem h magában a papírban amit feladtak...abban mi áll. Leírják hogy mennyit kell befizetnem vagy mi? Esetleg van egy adott határidő mire teljesítenem kell?
2009. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én semmilyen papírt nem kapok, mert egyből levonják a számlámról.
2009. dec. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Na akkor összegezve:) Sorry de egy kissé értetlen vagyok. Akkor ez az "összegzett elszámolás feladása" csak egy sms-t jelentett nem azt hogy feladtak postai úton agy eszámoló papírt. ugye?
2009. dec. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell kapnod róla semmilyen papírt, csak jelzik, hogy levonták a számládról.
2009. dec. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sms-ben küldik meg az összegzett elszámolás levonásáról az értesítést. Szerintem amikor kiküldik papíralapon a Lakossági folyószámla számlakivonatot, akkor ott az alján vannak a levonások részletezve (pl. állandó/értéknap megbízási díj, hitelkamat, hitelkezelési ktg., zárlat/számlavezetési díj), és ezeknek az összege lehet az, amit sms-ben kiküldenek. De megtartom a mai sms-t, és ha megjön a számlakivonat, majd megpróbálom kideríteni, hogy jól gondolom-e. Úgy emlékszem, hónap elején szokott megérkezni a számlakivonat.
2009. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sima OTP lenyulás :( Számlanyitáskor elfelejtik ezt is hirdetni !
2018. aug. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!