Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP lakás kasszát zártkerti...

OTP lakás kasszát zártkerti ingatlan vásárlására fell tudom használni? 3% beépíthető.

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt bármelyik tetszőleges OTP fiókban meg tudják neked mondani.
2014. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak lakóingatlanra lehet felhasználni, a zártkert nem az.
2014. máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ez a 30% állami támogatásos megoldás, akkor igen. Attól,h lakás a neve még sok mindenre felhasználható.
2014. máj. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Kicsit meg vagyok lőve mert a heten tuti nem tudok bemenni semmilyen otpbe. Ha tudnék valószínű nem itt kérdezem...

Viszont valahol azt olvastam, hogy ezt az állami tamogatasos hitelt szinte bármire fel lehet az otpnel használni, max legelore vagy termofoldre nem, de konkrét egyértelmű megfogalmazást eddig sehol nem találtam.

2014. máj. 6. 15:26
 5/5 anonim ***** válasza:

az ltp törvény meghatározza, hogy csak lakáscélú ingatlan vásárlásra, építésre, felújításra, bővítésre, stb és az ehhez kapcsolódó telken építmény, növényzet, közmű célra lehet felhasználni.

Tehát zártkert vásárlásra, beépítésre NEM.

Persze ha lemondasz az állami támogatásról anélkül kéred a kiutalást, azt csinálsz a pénzeddel amit akarsz.

2014. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!