Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha ma nyitottam az OTP-nél...

Ha ma nyitottam az OTP-nél bankszámlát, kb mikor kezdhetem használni azt? Csak ha megérkezik a kártya is?

Figyelt kérdés
OTP Junior számla, az otp direkten egyelőre azt írja nem megfelelőek az adatok. Gondolom azért van mert még nem érkezett meg hozzájuk az összes adat, vagy nem tudom.

2014. ápr. 11. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy van némi átfutási idő. Nekem 3 számlám is van OTP-nél, és directtel még aznap igénybe tudtam venni.
2014. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a számla azonnal él ahogy kiléptél a fiókból.

a netes belépéshez lehet kell pár óra amire aktiválják.

2014. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos még mindig nem enged be :/


Ezt írja:

Hiba a bevitt adatokban!


Sajnáljuk, de az Ön által megadott felhasználói azonosító vagy jelszó hibás.

A helytelen jelszó megadás a Caps-Lock billentyű bekapcsolásából is adódhat.

2014. ápr. 11. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor néz meg még egyszer az azonosító/számlaszám/jelszó hármast! tuti elrontottál valamit!
2014. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Többször leellenöriztem és úgy írtam be ahogy mondták a bankfiókban, meg ahogy le van írva. :/


nem tudok mitévö legyek.

2014. ápr. 12. 09:26
 6/7 anonim válasza:
Regisztráltad a kártyát?
2014. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A számlanyitás egy dolog, a Direktre külön szerződést kell kötni, utána van néhány nap átfutása. Itt kapod meg a 6 számjegyű azonosítódat is. (Ha ezt azonnal a számlanyitáskor megtetted, akkor is van pár nap átfutási idő).

A kártyához egyébként semmi köze, a Direkt a számládat kezeli, függetlenül attól, hogy milyen/hány kártya tartozik hozzá.

2014. ápr. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!