Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudom megnézni, a...

Hogyan tudom megnézni, a levonásban írt közleményt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott egy TakarékBank-os kártya.

Maestro, PayPall-ra már hozzá is adtam, csak ugyebár a hozzáadáskor levonnak 400ft-ot. Ennek a levonásnak a közleményében kell lennie egy 4 jegyű számnak, melyet meg kell adni az oldalon.


A problémám az, hogy a TakarékBank által közzétett "Euro-eBANK" felületén, nem jelenik meg a levont összeg, sőt. A nemrégiben (pár órája) kifizetett 2x 000 forint sem.


Mennyi időt kell várni, hogy ez megjelenjen? Vagy csak a hónap végén kapott "Számlakivonatban" lesz majd benne? Az rohadt sok idő, és most kellene.


Segítsetek kérlek!


2014. ápr. 9. 12:59
 1/1 A kérdező kommentje:
Utó irat: "A napi teljesített tranzakciók" gombnál, megjelenik a fizetésem összege, amit jóváírtak, és egy másik levonás, ami nem lényeges itt.
2014. ápr. 9. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!