Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel - hogyan lehet...

Diákhitel - hogyan lehet visszafizetni?

Figyelt kérdés

Főiskolai tanulmányaimhoz muszáj voltam anno Diákhitelt felvenni, és szerencsére mostanra eljutottam addig, hogy 1 összegben vissza tudjam fizetni. Noha normálisan csak havonta pár ezer forintot kellene fizetni, én nem szeretném tovább húzni, utálok hitellel élni.. Milyen módon, milyen számra, hogyan tudnám én elutalni az összeget, amivel tartozom?

Soha nem regisztráltam semmilyen honlapon, gőzöm sincs, kihez forduljak.

Köszi!


2009. dec. 18. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Oda kell fizetni, ahova a részleteiben is fizetnéd. Ha kaptál egyenlegközlőt (kellett, hogy kapj) azon is biztos rajta a szám. Úgyis rá kell írni az utalásra a hivatkozási számot, hogy tudják kinek a tartozását csökkentsék. Ezt az azonosítót a szerződéseden vagy az egyenlegközlőn találod meg. De a www.diakhitel.hu-n is megtalálsz minden tájékoztatót.
2009. dec. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Kipróbáltam, működik.

2009. dec. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. dec. 18. 16:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!