Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudok bankszámla nélkül...

Hogy tudok bankszámla nélkül egy bankszámlára utalni pénzt?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs bankszámlám de utalnom kell pénzt egy bankszámlára, és állítólag lehet olyan hogy bemegyek az OTP-be és akkor egyből rátudok utalni pénzt egy bankszámlára a nélkül hogy nekem lenne számlám. (nem átverés, megbízhatok benne akinek utalok) csak azt nem értem hogy ha van is ilyen hogy bemegyek és utalok pénzt egy számlára akkor honnan tudja meg hogy én vagyok az aki utalta? mármint ha utalom a pénzt akkor le kell írnom az adataim hogy ki vagyok vagy mi ? soha nem utaltam még pénzt szóval ha elmagyarázzátok akkor kérlek hogy butítva magyarázatok, mert nem nagyon értek hozzá. :)

2014. márc. 27. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, ráírják az adataid az utalásra, meg van megjegyzés rovat is oda meg írhatsz akármit és látni fogja az akinek utalsz
2014. márc. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy az első mondta, csak a műveletet nem utalásnak hívják, hanem befizetésnek.
2014. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm köszönöm.


befizetésnek? hogy hogy befizetésnek hívják ?

akkor ha bemegyek a bankba hogy ezt elvégezzem akkor ne azt mondjam hogy utalok hanem befizetek ?

vagyis hát azt a gombot nyomjam meg ?

2014. márc. 27. 17:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
utalni csak két bankszámla között lehet. Ha bankfiókban egy számlára pénzt fizetsz be - akkor máris nem utalod, hanem befizeted. Utalásnál nincs készpénz a történetben, befizetésnél van.
2014. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy már 18?
2014. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

értem értem és nagyon szépen köszönöm :)


és igen vagyok már 18 éves csak nem vagyok jártas a bankszámlás dolgokban.

2014. márc. 27. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!