Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 19 éves vagyok. Pénzbe kerül...

19 éves vagyok. Pénzbe kerül bankkártyát nyitni vagy ingyenes? Illetve melyiket ajánljátok egyáltalán? (netes használat, utalás, paypal. Mgéri ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
nem értek hozzá.
2014. márc. 24. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen pénzbe kerül. Nem maga a nyitás, hanem a számlavezetés, a bankkártya, maguk a banki műveletek...
2014. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1.mennyiért adják oda nekem ? 2. sokat vesz le pénzbe ?
2014. márc. 24. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kerül "természetesen" pénzbe, minden azon múlik, hogy mennyi pénz érkezik rá, stb. Vannak teljesen ingyenes bankszámlák is, a bankkártyáért vagy a számlavezetését sem kell fizetned.

A bankracio.hu-n és a bankmonitor.hu-n is van erre kalkulátor, amivel ki tudod számítani, hogy melyik bank, melyik számlája éri meg neked.


Ja és nem bankkártyát nyitsz, hanem bankszámlát.

2014. márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SzarvasLászló ***** válasza:

"1.mennyiért adják oda nekem ? 2. sokat vesz le pénzbe ?

"


Ezeket a kérdéseket pont ebben a sorrendben és pontosan így tedd fel a bankban ahol számlát szeretnél nyitni.

2014. márc. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!