Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most ezzel akarnak visszavágni...

Most ezzel akarnak visszavágni a bankok az ingyenes készpénzfelvétel miatt?

Figyelt kérdés
Most vártam az sms-t, hogy megérkezzen a fizetésem. Erre kapok egy olyan sms-t, hogy az 523eFt-os hitelkeretemet lecsökkentették 121eFt-ra. Magyarul még vagy 4 hónapig nem tudom felvenni a fizetésemet. Gratulálok. Ez így tényleg ingyenes.
2014. márc. 3. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Miért ne tudnád? Esetleg azért, mert fél millióval tartozol a banknak? És még a bankok a szemetek, hogy nem adnak pénzt a fizetéseden felül?
2014. márc. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem ingyen adják azt a hitelkeretet. Ez egy szolgáltatás. Olyan mintha nálatok a vízszolgáltatást korlátoznák szó nélkül és csak naponta 2 órára lenne csak víz.

De amúgy meg állj melléjük. Biztosan te is bankban dolgozol és belőlünk élsz. De tudod mit nem is bánom. Még azt a maradékot is kifizetem hogy még azon se keressetek egy forintot se. Hazaáruló pénzéhes hiénák.

2014. márc. 3. 09:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj, hogy nem tudod adósságba verni magad. A félmillió forintra fizetendő kamat az nem zavar? Pénzéhesnek nevezed őket, közben meg fölöslegesen fizeted a kamatokat. Nem értem a felháborodásodat, ha nem magyarázod el rendesen.
2014. márc. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Nem dolgozok bankban, de ez olyan, mintha kifizetnél 1 köbméter vizet, aztán hármat használnál, majd a jövőhónapban csak megint egyet fizetnél. Utána vízművek azt mondaná, hogy addig elzárom a vizet, amíg vissza nem jutsz nullára.

Nem dolgozok bankba, ha ott dolgoznék biztos érteném, hogy mire jó a teljes hitelkeretet kimeríteni és fizetni rá a hatalmas kamatokat. Persze ha kő gazdag vagy és nem zavar a kamat, akkor ok, de akkor meg minek használsz hitelt?

De egyébként meg örülök neki. Minél több olyan ügyfél van, aki sok kamatot fizet, nekem annál olcsóbbak lesznek a szolgáltatások. Szóval melléd állok. Köcsög bank! Adj mindenkinek 5 milliós hitelkeretet!

2014. márc. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!