Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPAL azonnali feltöltés...

PayPAL azonnali feltöltés miért nem működik?

Figyelt kérdés

Kitöltök mindent és átdob a bankom oldalára de egy általános oldalra, ahol nincs semmi. "top up instantly"


Próbálta már valaki az azonnali feltöltést? Tényleg ingyenes?



2014. febr. 28. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért dob át a bankod oldalára, hogy lépj be a netbankodba és utald át a pézt. (Az átutalás pénzbe kerül.)
2014. febr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Átutalhatsz a bankszámládról.

Ehhez az kell, hogy a bankszámla és a paypal accuont egy néven legyen. Ezután amennyit akarsz, annyit utalsz, ide:

Kezdeményezett neve: BofA re: PAYPAL PTE LTD Bank Unicredit Bank Hungary Zrt., Budapest

Bankszámlaszám: 10918001-000000115050684

Transfer ID: ez nagyon fontos, hogy megnézd a saját accountodnál a My Account -> TopUp fülnél, hogy mi a Te saját Transfer ID-d és csak azt a 14 karakterből álló betű és számsort úgy ahogy van, beírd az utalás közlemény rovatába! Aztán vársz. Nekem 48 órán belül jóváírták a pénzt. (munkanap)

Én AXA számláról utaltam, és teljesen ingyenes volt, mert sem az AXA, sem a PayPal nem vont le semmilyen költséget.

Más banknál lehetnek az utalásnak költségei, de tudtommal a PayPal nem von le semmit, a teljes utalt összeg elérhető, egyből el is lehet költeni.

2014. febr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most van egy új lehetőség, hogy azonnal jóváírják.

Amúgy valóban azért dob át, hogy utaljam át, mint normális esetben.

Közben rájöttem, hogy logikusan ezért dob át oda.

2014. márc. 1. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!