Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen jogon hívogatja fel a...

Milyen jogon hívogatja fel a bank a 4-5 szomszédomat, hogy adjon át nekem egy üzenetet, mert engem nem értek el?

Figyelt kérdés
Beperelhetem őket? Hol vannak a jogok? Mit képzelnek magukról?
2009. dec. 11. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem semmi törvénybe ütköző nincs ebben. ezzel az erővel bárkit beperelhetnék.
2009. dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
csakhogy a banki ügyei nem tartoznak 3. személyre
2009. dec. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mondjuk jó lenne tudni, mit üzent. Ha csak annyit, hogy fáradj be a bankba, akkor abba nincs semmi. de ha már mondta, azt is, hogy vigyél magaddal pénzt a tartozásaidra...?

2009. dec. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Gondolom ez bevált "üzleti fogás". Mármint a megszégyenítés. A kolleganőmet a munkahelyünkön hívogatják, úgyhogy már azt is tudja minden munkatársunk, h tartozása van.
2009. dec. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is igen furcsa a bank hozzáállása. A telefonhíváson kívül küldhet sms-t is. Ha le akarja védeni magát a banktisztviselő akkor tértivevényes levelet küld. Ha az ügyfél nem válaszol, akkor a szerződésben, bankszabályzatban, törvényekben előírt módon járhat el a bank. Nem tartozik ezek közé a szomszéd hívogatása.
2009. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ez már elég bűncselekmény gyanús
2009. dec. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem lehetne perelni banktitok megsértéséért

a büntetésből meg kifizethetné a tartozást a kolléga

2009. dec. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Te jó ég...Ilyen van?

Nem is értem, hogy honnan veszik a bátorságot a szomszédokat hivogatni, a Te magánügyeddel kapcsolatban. Meg egyáltalán, honnan tudják a szomszéd Julis-Maris telefonszámát??

Lehet fel kéne venni a kapcsolatot a PSZÁF vmelyik munkatársával, de legalább egy ügyvédet megkérdezni, hogy ez hogy működik??

2009. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Új telefonszámom van,amit ők nem tudnak. Egyéb változásról is hiába küldtem az ügyfélszolgálatra bejelentő emailt,meg sem kapták. A szomszéd néni,aki 4-5 házzal arrébb lakik és valóban Mariska néninek hívják, úgy találták meg,hogy megnézték a telefonkönyvben,egy utcában,pár házzal arrébb lakik tőlünk. Mikor kérdőre vontam őket a telefonban,csak dadogtak,hogy ezt milyen jogon tették meg...

Ezzel megszégyenítik az embereket,mert hiába nem mondják,hogy x tartozás miatt keresnek,általában mindenki tudja,hogy miről van szó. Hol vannak itt a személyi jogok???

2009. dec. 11. 16:51
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a lakcímem nem változott,küldik a leveleket is,abban le van írva feketén-fehéren. Mi a francnak kell még telefonálni?
2009. dec. 11. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!