Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nekem otp személyikölcsönöm...

Nekem otp személyikölcsönöm van nincs semmi a nevemen a szüleimnél vagyok bejelentve és nem tudok fizetni kb öthónapja milyen szankciókra számithatok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Bírósági úgy, perköltség megtérítése, jövedelemből fogják letiltani, Bar lista. soroljam még?
2009. dec. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azaz sorrendben: Bar lista,behajtás(OTP faktoring) akikkel még brutálisabb törlesztőkkel,de lehet egyezkedni,aztán behajtás,fizetésed 50% vagy 33%-nak levonása,ha ez nem megy,bírósági,jogi perek,hatalmas összegű summák,amiket még rád vernek. Egy a lényeg. Ha egy évig nem jelentkeznek,annak még ne örülj,mert ennek is csak az a lényege,hogy több százezerrel megnöveljék a végösszeget.
2009. dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen-igen, első vagyok. Azért mert öt hónapja nem jelentkeztek, ne hidd, hogy már nem léptek az ügyedben.
2009. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!