Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Anyámnak a bankszámlakivonatot...

Anyámnak a bankszámlakivonatot én is ki kérhetem az otp-nél, vagy nekem nem adják ki?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs meghatalmazásod, vagy nagyon jó ismerősöd a bankban akkor nem fogják kiadni. Elég logikus, hiszen akkor mindenki kikérhetné más ember banki adatait.


Kérdezd meg a bankot, hogyan kell ezt intézni. Valószínűleg elég egy kézzel írt meghatalmazás is.

2014. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

meghatalmazás nélkül nem

kell két tanú rá

2014. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm
2014. febr. 22. 13:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha te is tulajdonosa vagy a számlának, akkor minden további nélkül kiadják. Nem tart sokáig elintézni ezt.
2014. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen, én is arra kapom a fizetésem
2014. febr. 23. 13:08
 6/8 Palotás Imre ***** válasza:
Minek a számlakivonat? Váltsatok olyan számlára, amin nem küldik, és kérjetek internetes hozzáférést. Ez még olcsóbb is. És így akkor töltöd le magadnak, amikor éppen kedved szottyan rá, hogy megnézd.
2014. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dudok Andrásné ***** válasza:
Azért,hogy arra kapod a fizetásed, attól még neked semmi 'közöd' az ő bankszámlájához!!Nagyon veszélyes játék a közös bankszáma is.Volt olyan ismerősöm, aki elmenekült otthontól 2 pici gyerekkel és a férje perceken belül az automatánál termett,de sorolhatnám a példákat.
2014. febr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már megoldtuk, de azért köszönöm
2014. febr. 25. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!