Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a bank felmondja a hitelt,...

Ha a bank felmondja a hitelt, mi következik utána, utcára tesznek másnap?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért ez nem megy ilyen gyorsan.
2009. dec. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
letudnád írni valaki a menetét,!
2009. dec. 9. 11:42
 3/3 anonim válasza:

Előszőr is a bank 2-3 fizetési felszólitást küld annak aki a hitelt felvette.Amennyiben ennek nem tesz eleget a megadott időben akkor a bak átadja az ügyet egy végrehajtócégnek ami behajtja az összeget,ugy hogy a lakást elárverezi.Az ebből befolyt összeget pedig megkapja a bank.

Nos egy ilyen ügy leforgási ideje banktól és összegtől is függ.

Nem szokták nagyon elsietni a dolgot.

van,hogy 2-3 hónap alatt elkezdik az árverezést de ez elég ritka van,hogy eltelik félév -egy év mire lesz belőle valami....mondom ez a banktól függ,hogy mennyire sürgős neki a dolog.

Lenne egy kérdésem,majd irj vissza nekem, vagy akár irj egy emailt és segítek:)

A kérdésem a következő lenne.Mire vetted fel a hitelt???

Ha jelzáloghitel akkor az régen rossz:(

Ha nem az adott ingatlanra vetted fel a kölcsönt akkor még ki lehet játszani a bankot:) De keress meg ha érdekel és mondok egy két érdekességet. Igaz 19 vagyok de nekem elhiheted,hogy már ezekben elég járatos vagyok.

Szal ha érdekel akkor irj vagy keress vagy bármit.

Na szia!!!

2009. dec. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!