Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan kell visszafizetnem ha...

Hogyan kell visszafizetnem ha felveszem az (OTP) hitelkeretemet?

Figyelt kérdés
Tehát a hitelkeretem 195 ezer ft. Ha most ezt szeretném igénybe venni hogyan kellene visszafizetni? Havi kötelező részlettel vagy mindig utaljak valamennyit? És mennyi idő alatt kell visszafizetni? Sok kamatot számolnak fel?
2009. dec. 8. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A hitelkeret összegét az állandóan odaérkező bér függvényében szabják meg.Ha minden hónapban érkezik ennyi pénz a számládra,addig nem kell visszafizetned semmit,amíg nem csökken ez alá a jövedelmed.Akkor viszont az egészet egyszerre kell majd visszafizetni.A kamat nem túlságosan magas.
2009. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A195 ezer a megadott hitelkeretem. Minden hónapban érkezik rá 90 és 130 ezer közötti összeg de ez változó!
2009. dec. 8. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem csökken 90 alá,vagy nem ez lesz az irányadó összeg,akkor marad a kereted.Ha csökkena jövedelem,akkor a keretet is csökkentheti a bank,és a különbözetet kell visszafizetned.
2009. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
AHA!!! Így értem már! Köszönöm!!!!
2009. dec. 8. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!