Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan aki tud segíteni...

Van olyan aki tud segíteni cetelem áruhitelben?

Figyelt kérdés
Edigitalról szeretnék rendelni áruhitelt cetelem bankon keresztül eddig 2x próbálkoztam de sehogy sem fogadják el a kérelmemet. 1 éve dolgozok fizetésem havi 110-120 ezekkel nem lehet gond. Vezetékes telefonom az nincs, az számít? Volt még benne olyan hogy egyéb havi számla amit fizetek meg rendszeres ami van azokhoz kell lennie valaminek? Mennyit számít a postai csekk és a csoportos befizetés? Postai csekket választottam mind 2 alkalommal, lehetséges hogy csoportos fizetésként jobban elfogadnák?
2014. jan. 17. 20:45
 1/2 Agytörzsi Prof. ***** válasza:

Próbálkozz egy számlakivonattal, az segíthet. Nekem sincs telefonom, és nem is fizetek semmilyen számlát.

Megkaptam a hitelt, a számlakivonat alapján.

2014. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni hogy ez egy online áruhitel lenne
2014. jan. 17. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!