Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » T-mobile-nal van 1 kis tartoza...

Pitbul0101 kérdése:

T-mobile-nal van 1 kis tartozasom, mar lassan 2 eve! Kuldozgetik a felszolitast csekket stb! Mit tudnak csinalni velem, betudjak hajtani rajtam a penzt? Nincs bejelentett munkam, es nincs semmi a nevemen!

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
ne aggodj, a behajtok egy ido utan megtalalnak szemelyesen is. buszke lehetsz magadra amugy.
2014. jan. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Semmi gond ne aggodj! Idovel megunjak, atadjak behajtohoz persze felart cserebe. Aztan ne aggodjidovel ok is megunjak atadjak ugyvedhez aztan ha nem fizetsz akkor perre viszik. Amiben az a legjobb hogy nem fog elevulnisoha csak kamatozik kapsz egy jo kis inkasszot a szamlaidra. Ami megint csak tok jo dolog mert ha vala lesz is fizetesed akkor nem csak az 50% fogja elvinni hanem az egesszet amig le nem tellik a tartozasod. Hiaba fogsz uj szamlat csinalni vonni fogjak vagy a fizetesebol is! Jah eskamatos kamattal, behajtoi dijjal jutalekkal, ugyvedi dijjal es jutalekkal.... Jol nyomod ha novelni akarod :)
2014. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eloszor a t-f*s.zom kuldozgeti a felszolitasait. Aztan atadja egy behajto cegnek,aki rarakja a saját koltsegit.Miutan rajuk sem hederitesz birosagra adjak a dolgot. Behivnak meghallgatasra,de ezelott kapsz kilos A4-es boritekot amiben minden le van irva. Ki mit akar toled,miert,+ a szamlak masolatai...stb. Elmesz a birosagra.Ha a masik fel nem jelenik meg (es a biro nem mondja azt az elejen hogy a masik fel "kerelmezi hogy megjelenesen kivul is trtsa meg a targyalast" akkor nyert ugyed van) Ugyanis ha nem mondja akkor jogod van kervenyezni h a targylast ne tartsak meg,minden ellened hozott 'vadat' toroljenek.Akkor szimplan kisetalsz es boldog ember vagy. Ha viszont nincs itt a masik fel,de a biro felolvassa a kervenyt h nelkule is tartsa meg akkor sz.p.s van. Elsirod magad h miert nem tudtal fizetni,hogy csoro vagy mint a templom egere,neveden nincs semmi...stb. Biro makorászik a magnóra majd kozli,hogy lesz majd egy masik meghallgatas de arra neked mar nem muszaj elmenned,

ott csak ugyis arrol lesz szo mennyit kell hogyan kell fizetned...a lenyeget ugyis kipostazzak.

Nos en havi 70 ezres fizetesemrol vittem munkaltatoit. Elmondtam h havi fix 40 a lakhatasom (alberlet) a tobbibol elek. Maxxxxximum 10ezrevel tudom torleszteni. Erre vegul kaptam egy levelet hogy 24ezer forintjaval torlesszem (a fizetesem 33%-al ) plusz 90ezret a level kezbesiteset kovetoen 15 napon belul fizessek be (birosagi dij,"vesztes fizet") E mellett kepesek odab.szni,h az életemet nem befolyasolja ez a torlesztoreszlet,mert hogy a szolgaltatok (gaz,villany,viz) ad haladékot (mivan???) Persze...majd alberletben mondom a lakás tulajnak hogy 40 helyett 20-at tudok adni egy évig,jooo? Ahh biztos nem b.s.z ki az utcára. Utcára tesznek=munkámat elveszitem= fizetesem nincs amibol vonhatnának....szép kigondolás. Várom hogy elkezdjék vonni:-,aztán majd rájönnek,hogy 2. -3. honap után üres lesz a számla....kereshetnek.

2014. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!