Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP bankkártyát hogy lehet...

OTP bankkártyát hogy lehet interneten aktiválni?

Figyelt kérdés
amikor csináltattam a nő aztmondta hogy lehet interneten keresztül aktiválni de sehol sem találom hogy hol kell :S
2014. jan. 8. 17:57
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és az otp direktet próbáltam de oda nem enged belépni mert azt irja hogy valamelyik megadott adat hibás, 1000x beirtam de nem volt jó
2014. jan. 8. 17:59
 2/4 Gábor t ***** válasza:
Ha bankautómatánál használod aktíválodik, lehet az otp-s ügyintéző félre nyomott valamit , hívd fel őket. Én is ezt tettem.
2014. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bármelyik olyan művelet aktiválja, ahol meg kell adni a PIN kódot. Vásárlás, készpénzfelvétel.

De neten is lehet.


Ha nem tudsz belépni, menj be a fiókba!

2014. jan. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 vizipityu válasza:
Előttem lévőkkel tudok egyetérteni. Apróbb betűvel jegyezném meg, hogy amikor a kártyát kiküldték, ott volt a lapon, hogy mi a teendő a kártyával, hogyan lehet aktiválni stb, stb... Mindegy, most már ezt is tudod.
2014. jan. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!