Mennyire rugalmas a bank személyi kölcsön igénylésekor?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen fél éve dolgozom,nettó 100 150ezer ftért.Náluk,a Budapest banknál 2 hónapja bankolok,előtte 5évig az otpnél.nincs semmilyen hitelem,tartozásom és Bar listan sem vagyok.Egyedül élek,24éves vagyok,nincs gyerekem,sem élettársam.600ezer ftra volna szükségem.Ilyenkor mennyire számíthatok elutasító vagy igenleges vàlaszra?köszönöm a válaszokat
2014. jan. 7. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Én bementem az otp-hez mert ott van a számlám és a havi fizetésem 10 szeresét vehettem fel személyi kölcsönbe,azaz ha a számlára minden hónapban 90.000 érkezik akkor 900.000-et felvehetsz.És 10 percen belül rajta volt a számlámon a pénz.Azon vannak hogy minél többen felvegyenek hitelt,hogy aztán kétszer annyit vissza fizethess.Nekem 7 évre adták és most járt le,de majdnem kétszer annyit fizettettek vissza mint amennyit felvettem, forint hitel volt.Tiszta uzsora az egész. Rendesen fizettem minden hónapba, sose volt elmaradásom de még egyszer tuti nem vennék fel, inkább összegyűjtöm a pénzt arra amit venni akarok.
2014. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!