Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Matolcsy állítása szerint a...

Matolcsy állítása szerint a következő 1,5 évben 4 nagybank fog kivonulni az országból. Szerintetek melyek lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, az egyik az MKB, adja magát, mert már évek óta meg akar tőle szabadulni a tulajdonosa, a Bayerische Landesbank. A másik szerintem a CIB, mivel megszüntetett több korábban vonzó szolgáltatást, többek között megszüntette a korábban olcsónak számító diákszámláját és az eurós Malacperselyt is, a diákszámla megszüntetése egyértelmű jele annak, hogy már nem terveznek hosszútávon az országban. A másik kettő fogalmam nincs melyek lehetnek. Szerintetek?

2013. dec. 21. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
szerintem mindenki azzal jarna a legjobban, ha inkabb Gyurika tavozna az orszagbol egy kozelebbrol meg nem nevezett del-amerikai banankoztarsasagba vagy Kozep-Afrikaba....
2013. dec. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek, de nem ez volt a kérdés.
2013. dec. 21. 10:08
 3/3 anonim ***** válasza:

MKB, CIB, Erse, Raiffeisen és szerintem még bemakkolják a K&H-t is.


Vagy csinálnak egy olyan bankfúziót, aminél átveszi az MKB prémium ügyfeleit a Raiffeisen, aki megtisztítja a nem tölesztő hitelektől egy az MKB-val közös rossz" bankba. Így ők maradnak, a többi pedig kivonul. Bár egy CIB+Erste fúzió sem elképzelhetetlen.

2013. dec. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!