Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vehetek fel hitelt a provident...

Vehetek fel hitelt a providentnél?

Figyelt kérdés
van munkahelyem de feketén dolgozok. adnak hitelt így is vagy csak hivatalos munkaviszonnyal?

2013. dec. 5. 22:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%

"Ne viccelődjünk már, az uzsorások heti..."


Ki beszélt itt uzsorásról? Providentről volt szó és arról, hogy a 200% már bőven uzsora kategória. Ebből logikusan nem következik, hogy az uzsorás ne kérhetne 1000%-ot vagy akár többet... ezt nem tudom hogyan sikerült kiolvasnod bármelyik hozzászólásból, de mindegy is, mert nem is volt téma. Az viszont igen, hogy a 200%-ot biztosan nem kér el semelyik LEGÁLIS pénzintézet sem. Mert törvényileg nem kérhet.


Direkt megnéztem most a provident honlapján, 40% körüli THM van a hiteleiknek. No persze ez nem kevés! De mégse 200% mint itt írta valaki!

2013. dec. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
Providentnél az otthoni szolgáltatás a drága. Az "azonnaliság". Ha kivárod a banki folyósítást, kicsit lesz rosszabb a kondíció, mint BÁRMELYIK személyi hitel esetében. Amiért "soknak" tűnik a provident, hogy rövid hiteleket ad, nem 5 évre, hanem max. 1-re.
2013. dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
57%
Csak vegyed, csak vegyed!! Kell a parasztvakítás...nagy TV... aztán majd sírsz, hogy szemét Provident éhen halok miattuk.
2013. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
53%
Na akkor a Providentről... Én is akartam hitet felvenni annó, de mivel csak akkor még bejelentve alkalmi munkavállalóként dolgoztam (azóta bejelentett van már és hál'istennek nem kellett SEMENNYIT se felvennem!!!), nem kaphattam hitelt. Azonban a kedves "törvényeknek megfelelő" ügyintéző azt mondta nekem, hogy kérjek a főnökömtől egy munkáltatói igazolást, attól a főnökömtől, amelyiknél alkalmi munkavállalóként voltam bejelentve... Na azt nem tudom, melyik az a hülye vállalkozó, aki ezt kiadná úgy, hogy valójában alkalmilag alkalmaz... Ugyanis a Provident ellenőrizheti a munkahelyemet, hogy egyáltalán létezik-e, valamint a főnökömet is megkereshetik, hogy tényleg be vagyok-e jelentve, stb... Okirat hamisítást követett volna el az akkori főnököm, ha ezt megírja úgy, hogy közben be sem vagyok jelentve. Az is tény, hogy a Providentes ügyintézőket is ellenőrzik közvetlen a Providenttől... Elgondolkodtató, nem igaz??? A saját emberét ellenőrzi... :) Vajon miért??? Talán mert mindenáron vagy bármiáron rád akarják dukmálni a szaros hitelüket??? :) Mert ugye az ügyintézők minél több hitelt adnak ki, annál több a jutalékuk... :) Ha meg nem fizetsz, veri az asztalodat, hogy ő szegénykém a szégyenfalra kerül... :) Tudjátok 100.000 huf helyett visszafizetsz 180.000 huf-ot... Na én ezért nem vettem fel hitelt... Mert egyik ismerősöm felvette... A másik hitelét meg most írom: 175.000 huf, és mennyit fizet vissza??? Na??? 300.000 huf fölött vagy 40 ezerrel... :) Szóval aki felveszi, az számoljon azzal, hogy majd a dupláját fizeti vissza! Jó ez a hitel, ha hirtelen megszorul az ember... Azonban csak akkor fogja megbánni, ha törleszteni kell visszafelé!!! :)
2013. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
skacok. ku,rvára nem ez volt a kérdés....... ha beszélgetni és vitázni akartok megvan rá a megfelelő oldal, de ez nem az. ez a GYAKORI KÉRDÉSEK.HU. szerettem volna választ kapni a kérdésemre azért tettem fel a kérdést. nem azért h maffiáról uzsoráról meg a többiről vitázzatok.............
2013. dec. 6. 22:53
 16/17 anonim ***** válasza:
57%
Mennyi kéne? Én adok neked kölcsön, csak mellé 200%-ban zálogba veszem az ingóságaid.
2013. dec. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
a
2015. szept. 15. 02:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!