Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » AXA Banknál hogy lehet igényel...

AXA Banknál hogy lehet igényelni a havi 2 ingyenes pénzfelvételt?

Figyelt kérdés

2013. dec. 5. 08:50
 1/4 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén, a választ a kérdés feltétele előtt megkaptam, de előtte sehol sem lehetett/tudtam rátalálni a neten.


íme a válasz:



Tisztelt Ügyfelünk!

Tájékoztatjuk, hogy a pénzügyi rezsicsökkentéssel összefüggésben a pénzforgalmi szolgáltatás nyújtásáról szóló törvény módosításáról szóló 2013. évi CLXXXIX. törvény értelmében nyilatkozattételre személyesen Régióközpontjainkban illetve iBanq2 internetbanki rendszerünkön keresztül van lehetősége.

Amennyiben iBanq2-on keresztül szeretne nyilatkozatot tenni, írja meg nekünk azt a számlaszámát, melyen a kedvezményt igénybe szeretné venni. Igényét rögzítjük, és december tízedik napjáig iBanq2 postafiókjába megküldjük Önnek a nyilatkozatot és a hozzá tartozó nyilatkozattételi útmutatót.

Tájékoztatjuk, hogy nyilatkozatot csak a számlatulajdonos tehet, így olyan bankszámla számát adja meg, melynek Ön tulajdonosa.

Tájékoztatjuk továbbá, hogy Diákszámlákra vonatkozóan csak Régióközpontjainkban lehet nyilatkozatot tenni, mivel iBanq2 rendszer nem tudjuk biztosítani a törvényes képviselő jóváhagyását.


Üdvözlettel:

Axa Bank Europe SA Magyarországi Fióktelepe

az Axa Bank Europe SA törvényes képviselője

2013. dec. 5. 08:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan olyan kérdés, hogy ha valamit meg szeretnék tudni egy cégtől, akkor őket kell megkérdezni, nem pedig arra várni, hogy valaki más megnézze neked.
2013. dec. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

akkor olvasd el még egyszer, magam jártam utána, viszont így másoknak elérhetővé tettem


ez tipikusan olyan kérdés ami hasznos lehet mindenkinek, aki a banknál vezet folyószámlát és szeretne élni a törvény adta lehetőségével


egyébként is, ha rákérdezel a banknál ugyan azt a copy-paste üzenetet fogod kapni pár csak óra delay után ...

2013. dec. 5. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Räziël, köszönöm a megosztást, sokat segített!
2013. dec. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!