Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » SOS! OTP-től tegnap kaptam a...

SOS! OTP-től tegnap kaptam a felszólítást, van már 9000 Ft tartozásom. Okt.31. ig junior szlás voltam, de azt kikapcsolták mivel már betöltöttem a 24-et, igy azota JUMP számlám van! De tegnap megnéztem és már 8000 Ft mínuszom van! Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
Ki szeretném fizetni-rendezni. De hogyan lehetne leállitani a kamatozást? Munkanélküli vok, de jövő honaptól megyek közmunkára. Vagy hogyan tudnék valami kedvező megoldást találni, aki tud segítsen, vagy aki ért hozzá, vagy volt már ilyen tapasztalata de kimászott belölle!

#bank #OTP #hitel fizetés
2013. nov. 13. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Számlavezetési díj, plusz egyéb díjak az nem kamat. Szimplán tölts rá mondjuk 10.000Ft-ot és akkor plusz 2000be leszel. Mondjuk Okt.31 óta nem tudom miért halmozódott fel 9000Ft tartozás, ezt kérdezd meg a banktól (hacsak nem 2012.) mert akkor érthető.
2013. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szió! azt elfelejtettem, h 2013 idén volt. az a baj h 1 fityifillérem sincs, pedig ha lenne már rég rátettem volna azt az összeget :S Holnap mék be OTP-be ezt megbeszélni
2013. nov. 13. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát csak azt tudod, igazából szerintem már régóta terhelik a számlavezetési díjat csak most kaptál róla értesítőt. A junior számlának is van számlavezetési díja, az sem ingyenes.
2013. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A JUNIOR számla ingyenes, de a JUMP már nem, főleg ha nem érkezik jövedelmed. Ha nem érkezik jövedelmed, 886 Ft ellenében (min.1000 ft-os egyenleg esetében) kérheted a számla szüneteltetését, akkor nincs felszámolt díj.

Az elmaradást rendezni kell mihamarabb. Telefonon nem hívtak emiatt?

2013. nov. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!