Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kocsival kapcsolatos hitelátvá...

Kocsival kapcsolatos hitelátvállalás hogy működik?

Figyelt kérdés

most fizetik X összeggel még egy ideig.

namost ez az összeg nekem is annyi lesz vajon...

nem ugyanzok a feltételek ugyebár. nem egy óriási összeg, millió alatti.


2009. nov. 15. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor úgy működik,hogy be kell mutatnod neked is az igényelt dokumentumokat és ugyanúgy át kell esned az egész hitelfelvételi ceremónián és te már biztos,hogy nem ugyanannyit fogsz fizetni,mint amennyit az előző tulaj fizetett idáig,mivel ő régebben vette fel a kocsira a hitelt,az árfolyam pedig egyfolytában változik.
2009. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pedig az úgy elég jó lenne. :)
2009. nov. 15. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
A Merkantil Banknál azt tapasztaltam, hogy egy az egyben átírják a régi szerződést az új tulaj nevére. Nem változtatnak rajta semmit, a részletek is maradnak ugyan azok, amit az eredeti tulaj vállalt, de a vevő hitelképességét ugyanúgy vizsgálják, mint az első hitelfelvételkor és ki kell fizetni a szerződés módosítási díjat is.
2009. nov. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

pénteken megyek "megvenni" a kocsit.

A Lombardnál van a kocsi "hitelezve" vagyis szerintem ez lízing. :)

jó árban van a törlesztő, és már csak 33 hónap.

bőven megéri ígyis. :)

2009. nov. 16. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!