Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tudok akkor tenni, ha...

Mit tudok akkor tenni, ha valahol csak átutalással lehet fizetni, de nekem nincs bankszámlám?

Figyelt kérdés
Meg tudom azt csinálni, hogy bemegyek a bankba és befizetem a pénzt személyesen? Ha külföldi (ausztriai) bankszámlára utalom a pénzt, akkor is megtehetem ezt? Fizethetek ott euróban? (Van itthon euróm és akkor azt adnám oda a bankban, ha ez lehetséges.)
2013. okt. 23. 12:59
 1/3 A kérdező kommentje:
BAWAG P.S.K. a bank neve, ha ez számít most.
2013. okt. 23. 21:14
 2/3 anonim válasza:
ha pl utalnod kell OTP-s számlára akkor fogod magad bemész az OTP-be és befizeted az adott számlaszámra ( amire utalnál ) a pénzt. szerintem ez minden bankban működik. ja és az is mind1 hogy milyen pénznemben fizeted be
2013. okt. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de nekem a bawag p. s. k. bank számlájára kell befizetnem. vagy ez esetben is be tudom fizetni az OTP-ben?
2013. okt. 24. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!