Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ismer valaki olyat aki pereske...

Ismer valaki olyat aki peresked (ik) ett devizahitel miatt egy bankkal, és tudna megbizható ügyvédet ajánlani (Budapest vagy környékéről)?

Figyelt kérdés

2013. okt. 1. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Na de mit szeretnél elérni? Mert kirakat perek voltak már, de egyik se ért el igazán lényeges eredményt tudtommal. Szóval olyanra ne számíts, hogy többet akkor nem kell fizetni.
2013. okt. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. okt. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam,hogy nem gondolom fizetni amivel tartozom,+még valami kamatot,stb,de milyen svájci frankról van szó,ha a hitelt-vagyis a vételárat az eladónak forintban folyósitották,és tőlünk is forint alapú számláról vonják forintban...11700000vettünk fel 5 éve,rendesen fizetjük(eddig),és jelen állás szerint 18millióval tartozunk.Hol volt svájci frank?Mert sem mi(adósok),sem az eladó svájci frankot nem láttunk.Sőt,más lehetőséget nem is kináltak,nem kérdeztek meg minket milyen hitelt szeretnénk-deviza v.forint alapút.!Sőt a lakásbiztositót is ők választották ki,és a köjegyzőt is,hova kell mennünk,más választás nem volt.
2013. okt. 1. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe az alábbi cikket:


[link]

2013. okt. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mumin001 válasza:
Nekem lassan egy éve van ügyvédem.Viszonylag kis összegért folytat peren kívüli tárgyalásokat a bankkal és a külföldi tulajdonossal,hogy mérsékeljék a követelésüket és addig se tudjanak kényszer értékesíteni.Van beadva bírósági kereset is,de nincs még időpont február óta.Igazából ezzel vigyázni kell.Ha gondolod ,megírom privát a címüket,de van egy fórum,a devizahiteles,ahol egész listát kapsz.Voltam többeknél,több pénzért dolgoznak mint ők.Szerintem minek többet fizetni,ha épp most kell kiharcolni az ide vonatkozó jogszabályokat,akkor se jobb,ha többet tejelsz,a bíró meg...!
2013. okt. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megköszönöm ha megírod.Az a gondom,h.akikkelbeszéltem eddiügyvédekkel-egyiknek69 megnyert ügye van,a másiknak megint egy csomó és érdekes a hírekben szombaton bemondták,h.először nyert pert valaki bank ellen első fokon!Lehet hinni ezek után ügyvédnek?
2013. okt. 8. 06:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, olvasd el a fenti két linket és utána térj vissza mér kérdezni, ha nem tiszta valami!
2013. okt. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elolvastam,köszi szépen-nem merészelek semmit lépni.Üdv!
2013. okt. 11. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!