PROVIDENT ad szerintetek 100000ft-ot kb 2 hétre ha van valakinek máshol is hitele?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Két hétre nem adnak.
2013. aug. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak a normál lejárti időre adnak heti törlesztéssel, mert így tudják rászámolni a horribilis kamatot. A máshol lévő hiteled nem érdekli őket. Ha nem tudsz törleszteni, úgyis behajtják rajtad.
2013. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

azt nem tudom én vettem fel tőlük 100 ezret összesen 112ezer forintot kellett visszafizetnem 35 hét alatt, de mivel hamarabb visszafizettem kaptam vissza még 4ezer valamennyit..


tehát 100 ezret vettem fel és 108 ezret fizettem vissza..nem is értettem sokan milyen uzsora kamatokról beszélnek.

2013. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerzodeskoteskor van olyan kerdes hogy van-e mashol is hiteled, az igazolt jovedelmed nagysagatol es a KHR-bol lekert adataidtol fogg hogy ennek ellenere megkapod-e toluk a hitelt.


A hitel felvetelekor pedig termeszetesen nem 2 het lesz a futamido, hanem mondjuk 52, 60 vagy 70, ennek ellenere minden problema nelkul elotorlesztheted a hiteledet 2 het utan, es ebben az esetben csak a 2 heti kamatot kell kifizetned, nem azt ami a futamido vegen lett volna esedekes.

2013. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Flector 67 ***** válasza:
Látom, aki nem támasztja alá a csúnya uzsora kamatot (szerintem az emberek 90%-a nem is tudja miről beszél ilyenkor), le is pontozzák szépen:(
2013. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Csak meg kell nézni az oldalukon. 100e FT esetén 112350 FT-ot kérnek vissza. 35 Hét. 321-es Heti törlesztőrészlet.


Ehhez képest még az OTP is többet kér vissza.


Persze a providentben is van egy kis túlzás, és ez a házhoz menés, mert az a fent említett számokat + 47000 FT-al drágítja meg. De aki lusta az fizessen érte.

2013. aug. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!