Egy Bank letilthatja e a fizetésem 33 %-át bírósági végzés nélkül?

Figyelt kérdés
A mai napon kaptam meg, hogy benyújtotta egy Bank a cégem felé a letiltást, anélkül, hogy bírósági végzés ezt meghozta volna.Mindig fizettem valamennyit,de nem annyit amenyit kellett volna, mert nem volt elég pénzem. Ha most letiltja éhen hallunk. Semmire nincs pénzünk, de nem vagyunk semmilyen segélyre jogosultak. Segítsetek Xéni
2009. okt. 26. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom végrehajtható határozat alapján lehet letiltani.
2009. okt. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor felvetted a hitelt,aláírtad ezt a papírt is,csak nem tudtál róla. Letilthatják. Sőt,már nem csak a 33,hanem az 50%-át is a fizetésednek. Én már csak tudom. :(
2009. okt. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor tilthatja le bírói határozat nélkül, amennyiben közjegyző előtt közokiratba lett foglalva a hitelszerződés, ez általában jelzáloghitel, illetve újabban a személyi kölcsönöket is összeghatártól függően közokiratba foglaltatják.

Ha több tartozásod van, akkor 50%-ig tilthatnak, ez a plafon. TUDOK MEGOLDÁST,(nem hitel, nyugi) írj priviben, ha érdekel, és válaszolok.

2009. okt. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha előre aláírtad a hozzájárulást, hogy letilthatják, akkor simán megtehetik. Hiszen felhatalmaztad őket.
2009. nov. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Együtt érzek veled, hasonló cipőben járunk!

Sajnos egyre többen járunk így!

2009. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!