Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudom a Paypal fiókomat...

Hogyan tudom a Paypal fiókomat újra-aktiválni / frissíteni?

Figyelt kérdés

Eddig is használtam már Payplay-t lassan 2 éve és semmi gond nem volt vásárláskor, most azonban, hogy kiküldték az új kártyámat nem enged vásárolni, nyilván azért mert új a kártya és valahogy frissítenem kell, legalábbis ebből én ezt bogoztam ki: Your credit or debit card has expired. Please update the expiration date for this card or use another card.


A kártyám lejárati dátumát kell "fejleszteni" vagy micsoda, ezt értem, de hogy hogy csináljam meg, azt már nem tudtam kivitelezni, a Paypal profilomon próbáltam átírni az új kártya adataira, de nem engedte, a lejárati dátumot az újra átírni és zárolta. Mi a teendő, hogy tudom frissíteni a számlám, hogy újra vásárolhassak PayPayl-en keresztül?


Előre is köszi!


2013. júl. 12. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
torold a regi kartyat es add hozza az ujat
2013. júl. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, de ha van egyszerűbb módja, csak épp nem látom, akkor inkább úgy oldanám meg :)
2013. júl. 12. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!