Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan hogy én veszem föl...

Van olyan hogy én veszem föl a hitelt, de más számlájáról vonják a tartozást?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy a pénz én veszem föl az én nevemen lesz, de más számlájáról vonják le havinta az összeget? Ilyen létezik. Pl én fölveszem apósom számlájáról meg vonják.

Van ilyen?


2009. okt. 16. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát kicsi a valószínűsége. Esetleg ha hozzájárul az apósod? Ezt a bank tudja csak megmondani neked.
2009. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hiteltartozást nem úgy kell törleszteni, hogy "majd a bank vonja a számlámról", hanem a bank megad egy bankszámlaszámot, ahová NEKED kell befizetned havonta a megadott összeget!


Persze, ezt az összeget bárki más is befizetheti/átutalhatja helyetted, ez a bankot már nem érdekli, nekik az a fontos, hogy a megadott összeg havonta időben megérkezzen hozzájuk.


Te veszed fel a hitelt, te leszel felelős azért, hogy rendben törleszd a részleteket!


Megkérheted pl. apósodat vagy bárki mást (aki vállalja), hogy havonta a te nevedben fizesse be illetve a bankszámlájáról utalja át a törlesztőrészletedet.


Ez a dolog így működik!

2009. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én hitelszerződésemben konkrétan benne van, hogy milyen számláról megy a pénz. De nem tudom, hogy ez minden szerződésnél így van-e. Szerintem a kiszemelt banknál kérdezd ezt meg, mert szinte mindenben van különbség a bankok közt. (enyém fhb-s hitel)
2009. okt. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!